Trágya füstölt Hajdúszoboszlón

Trágya füstölt Hajdúszoboszlón

Rendőrség

Nyolc köbméteren trágya füstölt és égett Hajdúszoboszlón, a Csepüs dűlőben csütörtökön. A hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók kéziszerszámokkal is egy vízsugárral fékezték meg a tüzet.